Chcete začít používat svůj vysněný plynový krb, ale nevíte jak na to? Pro provoz sice nepotřebujete klasický komín, ale na odvod zplodin a přívod vzduchu na hoření budete potřebovat koncentrický komín. Alternativou ke zděnému komínu je i systém nerezových trubek, plnící všechny potřebné funkce.

Jednoduchá instalace

Pohodlí si žádá svou daň, proto je nutné mít na paměti, že za samostatnou krbovou vložku si budete muset připlatit. Avšak hned po instalaci plynového krbu odborníkem si můžete začít vychutnávat magickou atmosféru tepla, luxusu a harmonie živého ohně. Stačit vám k tomu bude jen jediný pohyb prstem v mobilní aplikaci nebo na dálkovém ovladači.

Minimální servis a čistota

Není pochyb o tom, že plynový krb slouží jako zdroj tepla. Protože nevyžaduje sekání, uskladňování ani přikládání dříví, vyžaduje jen minimální péči.

Plynové krby vytvářejí realistický žlutooranžový plamen s odvodem zplodin do komína. Neprodukuje žádný popel, takže vaší domácnosti nehrozí znečištění. Ovládání je velice jednoduché, a to mobilní aplikací nebo dálkovým ovladačem.

Výkon vs. spotřeba

Největší výhodou plynových krbů je jejich regulovatelný výkonvysoká účinnost a nízká spotřeba energie. Plynové krby mají zabudované funkce na vypnutí bočních/sekundárních hořáků (funkce ecoWAVE) a snížení výšky plemene bez toho, abyste přišli o vizuální zážitek (funkce ecoSWITCH). Takto ušetříte až 40 % plynu!

Šetříme životní prostředí!

Výrobci plynových krbů samozřejmě dbají na ochranu životního prostředí. Kromě již vzpomínaných funkcí šetření produkují plynové krby minimální množství zplodin.

Odpověď tedy nikdy nebyla jasnější – je to možné! Zabudování plynového krbu je v porovnání s krbem na plyn nejen velmi jednoduché a rychlé, ale i estetické a šetrné.