GAS 850 DVL True Vision

PARAMETRY

Jmenovitý výkon
Rozsah

- kW

Účinnost

80,1 %

Energetická hodnota

A

Hmotnost

210 kg

Komín

Ø130/200 mm

CHARAKTERISTIKA

Nová kolekce plynových krbů, která navodí atmosféru jako byste měli doma krb na dřevo.

Záruka na naši krbovou vložku je 8 let v případě, že je zabudována námi vyškoleným odborníkem. Pokud máte svého krbaře, který ještě není u nás vyškolený, není to žádný problém. Stačí, když nás kontaktuje, a vyškolení zajistíme.

Máte otázky?

ZAVOLEJTE NÁM
NAPÍŠTE NÁM

FUNKCE

ECO WAVE

Kdo nemá rád krásné, tancující plameny v krbu, které je možné upravovat tak, že se spotřeba může snížit dokonce o 50 %? Všechny plynové krbové vložky jsou standartne vybavené funkcí Eco Wave, která reguluje rytmus a výšku plamene. Pocit skutečného ohně se umocní ještě více, pokud se změní vzhled plamene, přičemž je ještě menší spotřeba. Eco Wave zajišťuje ideální rovnováhu mezi útulností, účinností a spotřebou plynu.

ECO SWITCH

U krbů s velkým výkonem nabízí funkce Eco Switch další možnosti, regulace, protože pokud je příliš horko, můžete vypnout jeden nebo dva horáky (podla modelu) bez toho, aniž byste ztratili příjemnou atmosféru. Pokud se po nekolika hodinách vyprodukuje příliš mnoho tepla, vypnutím jednoho nebo více horáků můžete teplotu snížit bez toho, aniž byste ztratili krásný vysoký plamen.

DEKORACE OHNISKA
(možnost výběru)

Dřevěný set verze H1
Dřevěný set verze H2

OBLOŽENÍ SPALOVACÍ KOMORY
(možnost výběru)

Plechové obložení (černé, matný efekt)
Skleněné obložení (černé, zrcadlový efekt)

POŽÁDAT O NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Našli jste v naší nabídce krb, o který máte zájem? Napište nám prostřednictvím následujícího formuláře a my vám vypracujeme nabídku na míru.

DALŠÍ KRBY Z NAŠÍ NABÍDKY